Une ja hingamisteede hoolduse bülletään nr 2

Teame, kui oluline on teie ja teie patsientide jaoks olla kursis nende uneteraapia ja -ravi kõigi aspektidega. See bülletään loodi selleks, et aidata lahendada levinud küsimusi ja muresid ning pakkuda värskendatud olekuteavet parandusmeetmete kohta, kui need kättesaadavaks muutuvad. Palun külastage jätkuvalt meie veebisaiti Teave arstidele ja teistele arstiabi osutajatele , et saada lisateavet selle väliohutuse teatise kohta, kui see kättesaadavaks muutub.

1. Asendusvahu ohutus

Meie peamine eesmärk on pakkuda patsientidele ohutuid ja kvaliteetseid raviseadmeid. Soovime, et teie patsiendid oleksid kindlad, et nende raviseadet on ohutu kasutada. Kui tagasi kutsutud DreamStationi seadmed sisaldasid polüestripõhist polüuretaanist (PE-PUR) mürasummutava vahu komponenti, siis kõigi uute ja parandatud DreamStationi seadmete mürasummutusvaht on silikoonvaht 1 .

Ümber töödeldes mõjutatud seadmeid, mis on kontrollitud ja heas töökorras, asendame mürasummutava vahu ja sellega seotud õhukanali puhuri uhiuute osadega. Samuti puhastame ja desinfitseerime need põhjalikult.

Tuletage oma patsientidele meelde, et nad ei üritaks vahtu oma seadmelt eemaldada. See võib mõjutada ettenähtud ravi ja seadmeid, mis on kahjustatud mürasummutava vahu eemaldamise katsete tõttu, ei ole võimalik parandada. Meil on koolitatud teenindusspetsialistid, kes tagavad, et kahjustatud vaht on täielikult ja ohutult eemaldatud ning uus silikoonvaht on õigesti sisestatud.

1 Välja arvatud Trilogy Evo laenuseadmed, mis on disainitud erineva vahuga

2. Puhastusjuhend

Teie patsiendid peavad olema kindlad, et nad puhastavad oma seadet korralikult. Üksikasjaliku teabe saamiseks asendusseadmete hooldamise kohta palutakse patsientidel lugeda seadme kasutusjuhendit ning seadmega kaasas olevaid tarvikute puhastamise ja kontrollimise juhiseid. On oluline, et nad kasutaksid ainult nende seadme jaoks heaks kiidetud puhastusmeetodeid, kuna heaks kiitmata puhastusmeetodid2 (nt osoon) võivad vahu lagunemisele kaasa aidata.

Tagasikutsumise tõhusaks lõpuleviimiseks tuleb kõik mõjutatud seadmed olenemata kasutatavast puhastusmeetodist parandada. Vaadake lehel Philips.com/src-update 2021. aasta juuni tagasikutsumisteadet, et teha kindlaks, kas see tagasikustumine mõjutab teie patsientide seadmeid.

2 Pange tähele, et nii osooni- kui ka UV-valgusega puhastusvahendid (sealhulgas Philipsi UV-valgusega puhastuskast) ei ole praegu meie seadmete või maskide jaoks heaks kiidetud puhastusmeetodid ega muuda praegust tagasikutsumist. Lisateabe saamiseks vaadake 27. veebruaril 2020 välja antud FDA ohutusteatist pealkirjaga „Osoon ja UV-valgus: potentsiaalsed riskid, mis on seotud osooni ja ultraviolettkiirguse (UV) valguse kasutamisega CPAP-masinate ja tarvikute puhastamiseks”. Teatis näitab, et seadmetel, mis väidetavalt puhastavad või desinfitseerivad CPAP-masinaid osoonigaasi või UV-valguse abil, ei ole FDA luba.

3. DreamStation 2 Auto CPAP Advanced: teave teie patsientidele, kes on oma olemasoleva CPAP-seadme asemele saanud DreamStation 2

Mõistame, et uue teraapiaseadmega kohanemine ei toimu üleöö ja võib tekitada teie patsientidel küsimusi või tunduda stressirohke. Uus seade on sätestatud samaväärsetele määratud seadetele ja kasutusvalmis. Siiski, kui teie patsiendid on harjunud kasutama DreamStationi CPAP-seadet ja on saanud DreamStation 2 Auto CPAP Advanced, võivad nad märgata mõningaid erinevusi.

DreamStation 2 Auto CPAP Advanced loodi patsiendi mugavust silmas pidades ja on mõeldud lihtsustatud kasutuskogemuse pakkumiseks.

• Ramp Plus käivitusrõhk:

Ramp Plus pakub paindlikkust, võimaldades patsiendil magama jäädes valida mugava käivitussurve. Erinevalt DreamStation CPAP seadmest on DreamStation 2 Auto CPAP Advanced seadmel Ramp Plus funktsioon, mille abil patsient saab valida mugava käivitusrõhu. Seda määratud rõhku edastatakse pidevalt teatud aja jooksul (vaikimisi 30 min), välja arvatud juhul, kui tuvastatakse

sündmus, mille puhul rõhk tõuseb vastavalt vajadusele automaatselt. Pärast Ramp Plusi aja möödumist taastub rõhk ettenähtud rõhule.

Kui seade on seadistatud, käivitub seade kõigi tulevaste raviseanssidega automaatselt valitud Ramp Plus rõhul. Teie patsient ei pea enam igal õhtul "Ramp" nupule vajutama, et soovitud rõhuga alustada. See tähendab, et nad saavad Ramp Plusi rõhu seada ühe korra ja seda ei ole vaja igal õhtul uuesti käivitada/aktiveerida. Võimaldatud on isegi Auto ON, nii et neil pole vaja muud teha kui mask ette panna ja hingama hakata. Ramp Plusi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin .

• Adaptiivne niisutus

Täielikult integreeritud ja kohanduv niisutus reguleerib automaatselt niisutaja soojendusplaadi temperatuuri, et säilitada patsiendi maskis püsiv suhteline niiskus. Seade kasutab adaptiivset niisutust, kui veekamber on kinnitatud. Kui niisutamine on seadistatud, salvestatakse see ja aktiveeritakse automaatselt tulevaste teraapiaseansside jaoks, kus on võimalik reguleerida ka soojendusega toru temperatuuri sätteid.

Kui teil on küsimusi või soovite pakutava sisu kohta lisateavet, võtke ühendust oma Philipsi müügiesindajaga.