Arvestame kliendi soovidega ning oleme oma tegevuses paindlikud, et tagada kõikide meie klientide rahulolu. Pidev koostöö tarnijatega ning töötajate täiendamine võimaldavad meil pakkuda kvaliteetseid tooteid ning esmaklassilist hooldusteenust ning koolitust kõikidele seadmetele. 

Hansa Medical OÜ on mitmete tunnustatud kaubamärkide volitatud esindaja ja maaletooja. Muuhulgas esindame meditsiinitehnoloogilisi seadmeid tootjatelt GE Healthcare, Philips, CardiAid, Schwa-Medico, Seca, Heine, Chirana, AngioDynamics, Stereotaxis, Nouvag jpt.

Meie klientideks on kõik Eesti haiglavõrgu haiglad, tervise-ja  perearstikeskused, erakliinikud, polikliinikud, vabaajakeskused, veterinaarkliinikud ning mitmed koolituskeskused. Pakume oma klientidele laia toote- ning teenusevalikut ning ausat ja vastutulelikku kliendisuhet.

  • Alates 2007. aastast omame ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissertifikaati meditsiiniseadmete ja -tarvikute müügi, hooldus ja remondi alal.
  • Alates 2018. aastast on Hansa Medical OÜ Eesti Kaubandustööstuskoja liige.
  • Keskkonnahoiu osas on Hansa Medical EES-Ringlus MTÜ liige
  • Hansa Medical hindab ja tunnustab tegusaid inimesi, kes tahavad Eesti elu edasi viia, ning on seetõttu olnud mitmete teotahteliste inimeste ja edukate projektide sponsoriks. Teiste hulgas oleme toetanud Mart Seimi, Reena Kolli, Oskar Männikut jne.


Galerii