Enne uneapnoe ravi alustamist on hea mõista oma raviseadme omadusi ja kasutegureid.

PAP ravis on kaks peamist valikut – püsiv positiivne rõhk hingamisteedes (CPAP), mis annab püsiva õrna õhuvoolu kogu öö kestel, ning positiivrõhu ventilaator (BiPAP), mis annab väljahingamisel madalama rõhu ja sissehingamisel kõrgema rõhu. BiPAP seadmeid kirjutatakse mõnikord välja patsientidele, kes ei talu CPAP seadmest tulevat püsivat rõhku. 

Unekeskustes saate tutvuda erinevate raviseadmetega, et leida endale sobivaim. Meie tutvustame Teile Philips Respironics´i valikuvõimalusi, mille loomisel on lähtutud põhimõttest, et ravi alustamine ja selle juurde jäämine oleks lihtne.

DreamStation uneravisüsteem

DreamStation AutoCPAP seade

Meie kõige innovatiivsema tehnoloogiaga uneravisüsteemi loomisel on peetud oluliseks patsiendi mugavust ja võimalust kindlustundega oma ravi hallata.

Tänu kergesti navigeeritavale menüüle, siledale ja kompaktsele disainile ning märkimisväärselt vaiksele helile muudab DreamStation ravi alustamise, kohandamise ja jätkamise enneolematult lihtsaks. 

  • Juhtnupud ja ekraan seadme esiküljel, mis tagavad parema nähtavuse voodist
  • Värviline ekraan ikoonipõhise navigatsioonisüsteemiga
  • Kaugühenduse võimalus tugimeeskonnaga
  • Kõige täielikum valik juhtmevabasid seadmeid juhtivate PAP kaubamärkide hulgas. Need on ühendatavad nutitelefoni rakendusega (Bluetooth, mobiilside, Wi-Fi), et ravi haldamist lihtsustada ja kohandada*.
  • Funktsionaalsustesti (Performance Check) võimalus, millega saate kontrollida sedme tehnilist seisukorda otse kodus
  • SmartRamp nupp, millele vajutamisel vähendab seade õhurõhku, et oleks lihtsam magama jääda, ja seejärel järk-järgult suurendab rõhku, et jõuda vajaliku tasemeni
  • Igapäevane tulemuste näit ekraanil, mis võimaldab hommikul võrrelda edusamme kolme eelneva ööga

*2015. aasta CPAP andmete sisemine hindamine võrreldes ResMed Airsense 10/Aircurve 10 platvormiga ning Fisher and Paykel Icon seeria platvormiga. 

DreamStation sai 2016. aastal auhinna iF Design Award tootedisaini kategoorias. 

Uneapnoe ravikomplekti koostisosad

Philips Respironics´i mugavate ja käepäraste uneravi maskide, seadmete ja tarvikute sari aitab Teil uneapnoed edukalt hallata ning elada õnnelikumalt ja tervislikumalt.

Maskid

Seadmed

Tarvikud

Pakume laia maskivalikut, et arvestada Teie individuaalsete vajadustega. Vaadake uuenduslikke maske, sealhulgas DreamWear, Nuance, Amara ja Wisp.

Vaata maske

Valige oma vajadustest lähtuvalt sobivas komplektsuses DreamStation raviseade.


Vaata seadmeid
Hankige vajalikud lisaseadmed Philips Respironics uneravi lahenduste täiendamiseks.

Vaata tarvikuid


Kontrollige oma und DreamMapper rakendusega

DreamMapper on mobiili- ja veebirakendus, mis annab Teile pidevalt infot eelmiste ööde ravi osas — sealhulgas teavet maski istuvuse, ravitundide arvu kohta — ja kindludtunde, et vajalik väljateenitud suurepärane ööuni on tagatud.  

• Annab igapäevast tagasisidet edusammude kohta.

• Võimaldab seadistada ja jälgida kohandatud eesmärke ja saavutada püstitatud sihte.

• Pakub nõuandeid, juhendamist ja informatiivseid videosid, et püsiksite motiveeritud.

• Võimaldab seadistada meeldetuletusi varustuse puhastamiseks või väljavahetamiseks.

• Saadab nutiseadmesse olulisi teavitusi ravi ja DreamMapper´iga ühilduvate võimaluste kohta. 

Külastage aadressi www.sleepapnea.com või www.hansamedical.ee, et näha põhjalikke videosid ja lugeda rohkem oma raviseadme (DreamStation) võimaluste kohta.