Maskid / Täisnäomaskid

Täisnäomask Amara View

Komplekt sisaldab: 

  • Valitud suuruses Amara View mask koos pearihmadega
  • Kasutusjuhend

Hind digiretseptiga

33.59€

Tavahind 289.89€ ?

Täisnäomask Amara View

Kasutusotstarve

Philips Respironics´i Amara View uus minimaalse kontaktiga kergetest materjalidest täisnäomask (nina-suumask) on mõeldud uneapnoe patsientidele, kes kasutavad CPAP või BiLevel ventilaatorseadet.

Toote omadused

Amara View täisnäomaski uudne ja ainulaadne nina alla asetatav maskipadi hoiab ära punakate jälgede tekkimise ninaseljale ning vähendab ebamugavustunnet ja ärritust näol. Amara View maskil puudub otsmikutugi. See tagab vaba vaatevälja ja muudab maski kasutamise patsiendi jaoks mugavaks.

Omadused

  • Avatud vaateväli
  • Nina alla asetatav maskipadi
  • Kerged materjalid
  • Universaalse suurusega maskiraam
  • Reguleeritavad maskirihmad
  • Lühike voolik pöörleva liitmikuga
  • Kiirvabastusega maskiklambrid 

Avatud vaateväli

Amara View tagab laiema vaatevälja kui teised levinud täisnäomaskid. See sobib suurepäraselt neile, kes kannavad prille või armastavad lugeda ja telerit vaadata enne magamaminekut. Näomaskil on pehme, aga kindlalt nina alla asetuv padi, mis katab ninasõõrmed ja suu, kerge raam ning tugevad pearihmad, mis toetuvad pealae esiosale ja kuklale. Mask ei vaja peas püsimiseks otsmikutuge. 

Nina alla asetatav maskipadi

Maskipadja ülaosas on nelinurkne ava. Selle ava kaudu pääseb vajaliku rõhuga õhuvool ninasõõrmetesse ilma nina ärritamata. Asetage ninasõõrmed ava kohale ja sobitage mask paika. Tähelepanu: nina peab jääma ava kohale ja ei tohi vajuda sellest läbi. Uneapnoe ravi ei toimi korralikult, kui nina ei ole kindlalt ava kohal. 

Kerged materjalid

Amara View nina-suumask on väike ja kerge. Pehme silikoonist maskipadi kinnitub klõpsates kergele raamile ja katab ninasõõrmed ning suu. Raam ja padi ei ulatu ninaseljale, see avab kasutajale vaba vaatevälja. Pearihmad aitavad jaotada maski kaalu ühtlaselt ja vähendavad survepunkte. Pearihmad peaksid sobituma mugavalt, ärge pingutage neid üle. 

Universaalse suurusega maskiraam

Amara View täisnäomaskil on universaalne maskiraam. See võimaldab vajadusel välja vahetada ainult maskipadja. Antud maskiraamiga sobivad kõik Amara View täisnäomaski padjad (nii S – väike, M – keskmine kui L -suur). Valige välja sobiv maskipadja suurus ja asendage maski sisu uuega. 

Reguleeritavad maskirihmad

Amara View täisnäomaski uuenduslikul maskiraamil on 4 reguleerimiskohta külgedel ja üks pealael. Rihmad võimaldavad maskil täpselt sobituda pea kujuga ja vähendavad ühtlaselt survet näole. Amara View maskidel on kaasas standardsuuruses pearihmad. Vajadusel saab soetada ka suuremaid pearihmu. 

Lühike voolik pöörleva liitmikuga

Amara View nina-suumaskile on disainitud lühike voolik pöörleva põlvekujulise ühendusega. Voolik ühendab maskiraami esiosa CPAP seadme voolikuga. Maskivooliku saab põlvliitmikust kergesti lahti ühendada. 360 kraadi pöörlev põlvliitmik maskiraami ja vooliku vahel vähendab CPAP vooliku tõmmet, aitab säilitada maski tihedat istuvust ja annab kasutajale suurema liikumisvõimaluse une ajal. 

Kiirvabastusega maskiklambrid

Kiirvabastusega maskiklambrid võimaldavad öösel kiiresti üles tõusta. Keerake veidi klambreid ja ühendage lahti, eemaldage mask. Seejuures säilitavad maskirihmad oma kuju ja maski tagasi panemine on lihtne.

Täisnäomask Amara View kasutusjuhend ja tehniline infomaterjal

Videod

Laeb...
Maski tutvustus
Laeb...
Maski sobitamine 
Laeb...
Maski lahtivõtmine ja kokkupanek 
Laeb...
Maski puhastamine

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: