Maskid / Ninamaskid

Ninamask DreamWisp

Saadaval suurused  S (väike) ja XL (nina laius >4,6 cm).
Mudeli tootmine lõpetatud.

Hind digiretseptiga

9.43€

Tavahind 145.18€ ?

DreamWisp ninamask

Kasutusotstarve

Philips Respironics´i DreamWisp ninamask on mõeldud uneapnoe patsientidele, kes kasutavad uneravi CPAP või BiLevel ventilaatorseadet. Uus DreamWisp ninamask võimaldab uneravi kasutajal end magades mugavalt tunda iga uneasendi ja liigutuse juures. DreamWear maski revolutsioonilise pealael asetseva voolikuühenduse kombineerimine Wisp maski mugava, tihedalt nina katva ninapadjaga on tulemuseks andnud maski, mis võimaldab patsientidel magada, kuidas nad tahavad, ilma rinnal paikneva segava voolikuta.

Toote omadused
DreamWisp ninamaski komplekti kuulub keskmise suurusega maskiraam, ühes suuruses (kas S, M, L või XL) ninakamber ja magnetkinnitusega pearihmad.

  • Innovatiivne voolikukujuline maskiraam
  • Pealael asetsev voolikuühendus
  • Minimaalse näokontaktiga nina kattev maskipadi
  • Uus täiustatud disainiga pearihm
  • Lihtsalt kasutatavad magnetklambrid
Innovatiivne voolikukujuline maskiraam
DreamWear uuenduslik pehme maskiraam on disainitud nii, et õhuvool liiguks läbi voolikukujulise raami ninapatja. Raam koosneb ühest tükist ja sellele kinnituvad voolikuühendus, riidest pearihmad ja ninapadi. Kui üks pool raamist on külje peal magamise tõttu kinni vajutatud ja õhu liikumine sellelt poolelt takistatud, saab õhk liikuda ninasse teisele näopoolele jääva õhukanali kaudu ilma ravitoimingule negatiivset mõju avaldamata.

Pealael asetsev voolikuühendus
Tänu pealael asetsevale voolikuühendusele saavad patsiendid valida neile sobiva magamisasendi - kõhuli, külili või selili - ilma, et voolik satuks rinnale või näole.

Minimaalse näokontaktiga nina kattev maskipadi
End hästi tõestanud Wisp ninapadja tehnoloogia pakub minimaalset kontakti näoga, luues samal ajal mugavustunde, mida annab optimaalse tihendusega hästi istuv ninapadi.

Uus täiustatud disainiga pearihm
DreamWisp mask tagab avatud vaatevälja, õhu liikumise torujas maskiraamis ja kasutab väiksemat jalajälge kui traditsioonilised ninamaskid.

Lihtsalt kasutatavad magnetklambrid
Magnetklambrid võimaldavad maski kiiret peale panekut ja lahti võtmist, mis võib olla eriti kasulik patsientidele, kellel on probleeme käeosavuse kontrollimisega.

Videod

Laeb...
DreamWisp maski puhastamine
Laeb...
Maski sobitamine

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: