Maskid / Täisnäomaskid

Täisnäomask DreamWear

Alates jaanuarist 2020. saadaval Haigekassa soodustusega!

Hind digiretseptiga

33.59€

Tavahind 289.89€ ?

Täisnäomask DreamWear

Kasutusotstarve

Philips Respironics´i DreamWear täisnäomask on mõeldud uneapnoe patsientidele, kes kasutavad uneravi CPAP või BiLevel ventilaatorseadet.
DreamWear täisnäomaski komplekt sisaldab väikese (S) ja keskmise (M) suurusega voolikukujulist õhku juhtivat raami koos pearihmadega ja ühes suuruses maskipatja. Valikus on väikese (S), keskmise (M), keskmise laia (MW) ja suure (L) suurusega maskipadjad, mis võimaldavad leida ideaalset sobivust ja parimat tihendust.

Toote omadused

DreamWear täisnöomaski padi asetub nina alla, kattes ninasõõrmed ja suu. Uuendusliku maskiraami ühendus uneravi seadme voolikuga paikneb pealael. Tänu DreamWear nina-suumaski minimaalsele näokontaktile ja vabale vaateväljale saate mugavalt vaadata telerit, nutiseadmeid või lugeda raamatut enne uinumist. Samuti sobib mask suurepäraselt neile, kellele meeldib magada külje või kõhu peal.

  • Kompaktne padi ei piira Teie vaadet
  • Ainulaadne voolikuühendus – magage oma lemmikasendis
  • Minimalistlik disain, milles on vähem detaile
  • Voolikukujuline maskiraam koos toetavate pearihmadega
  • Magnetklambrid pearihmade kinnitamiseks
  • Komplektis üks valitud suurusega maskipadi
  • Riidest pehmendused maskiraamile
Kompaktne padi ei piira Teie vaadet

DreamWear täisnäomask ei piira Teie harjumusi enne uinumist. Vaba vaateväli võimaldab lugeda, telerit vaadata ja teha muid meelistegevusi ilma, et Teid takistaksid näo ees olevad voolikud, juhtmed või maskiosad.

Uuenduslik voolikuühendus, mida võimaldab torujas raam

DreamWear täisnäomask

DreamWear uuenduslik pehme maskiraam on disainitud nii, et õhuvool liiguks läbi voolikukujulise raami ninapatja. Raam koosneb ühest tükist ja sellele kinnituvad raviseadme voolikuühendus, riidest pearihmad ja ninapadi. Kui üks pool raamist on külje peal magamise tõttu kinni vajutatud ja õhuliikumine sellelt poolelt takistatud, saab õhk liikuda ninasse teisele näopoolele jääva õhukanali kaudu ilma ravitoimingule negatiivset mõju avaldamata.  DreamWear raamid ja ninapadjad on omavahel vahetatavad, s.t. igas suuruses raami saab kasutada mistahes suuruses ninapadjaga.

Uneravi seadme vooliku ühendus maskiraamiga asetseb pealael ja positiivse rõhuga õhk juhitakse maski läbi torukujulise raami. Tänu sellele ei asetse põlvliitmik ja seadme voolik otse Teie näo ees. Pealael paiknev 360 kraadi ulatuses pöörlemist võimaldav ühendus lubab Teil sisse võtta oma lemmikasendi voodis. Võite magada külje peal, kõhuli või muul viisil, mis Teile kõige paremini sobib.

Minimalistlik disain, milles on vähem detaile

Kes vajab keerulist maski, mille osadesse ja ühendustesse on ebamugav kell kolm öösel takerduda. Valige lihtne mask, milles on vähem osi. Seetõttu on DreamWear maski ka lihtne hooldada!

Magnetklambrid pearihmade kinnitamiseks

Magnetklambrid muudavad pearihmade raami külge kinnitamise lihtsaks ning pakuvad täiendavat tuge ja paindlikkust. Maski on kerge ette panna ja ära võtta. Magnetklambrid on mugavamad kui Velcro või plastkinnitused.

Komplektis valitud suurusega üks maskipadi

Võimalus valida väikese (S), keskmise (M), laia keskmise (WM) või suure (L) suurusega maskipadja vahel.

Riidest pehmendused maskiraamile

Kui Te ei soovi silikooni jahedat puudutust tunda oma näol, asetage maskiraamile näo piirkonnas riidest pehmendused. Pehmendused loovad mõnusa sooja kihi näo ja silikoonraami vahele ning vähendavad punaste jälgede tekkimise tõenäosust.

Ninaalune täisnäomask (nina-suumask) DreamWear kasutusjuhend  

Videod

Laeb...
Maski tutvustus ja ülevaade

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: