DreamStation Go üleöö aku

280.00€

DreamStation Go üleöö aku

DreamStation Go üleöö aku

Philips Respironics´i DreamStation Go üleöö aku, mis on mõeldud kasutamiseks DreamStation Go CPAP seadmega, pakub piisavalt energiat ravi toetamiseks kogu öö vältel, kui puudub võimalus lülitada seade vooluvõrku või esinevad elektrikatkestused.

Omadused
DreamStation Go üleöö aku on valikuline tarvik, mis võimaldab DreamStation Go Auto CPAP seadet kasutada ravirõhu 10 cmH20 juures keskmiselt 13 tundi.
Integreeritav aku ühendatakse DreamStation Go tagaosaga ja seda saab vooluvõrgust laadida samal ajal, kui kasutate uneravi seadet. Kui aku on CPAP´iga ühendatud, näitab seadme ekraan aku laetuse taset. Aku kaalub umbes 0,69 kg.

  • Võimaldab pidevat ravi CPAP seadmega kogu öö vältel
  • Sobib lennu ajal kasutamiseks, heaks kiidetud FAA poolt
  • Kasutage akut varuvariandina elektrikatkestuste puhul
  • Laadige aku täis 5 tunniga
  • Kerge disain mugavaks kaasaskandmiseks
  • Mõeldud kasutamiseks ilma vooluvõrguta
  • Ühendatakse lihtsalt uneraviseadme tagaosaga
Võimaldab pidevat ravi CPAP seadmega kogu öö vältel
DreamStation Go üleöö aku pakub ideaalsetes tingimustes 13 tunni vältel energiat CPAP seadme tööks. Aku kestus sõltub rõhuseadistusest ja maski lekkest. Enamikel juhtudel peaks aku andma piisavalt toidet kogu öö kestvaks raviks.

Sobib lennu ajal kasutamiseks, heaks kiidetud FAA poolt
Aku omab FAA heakskiitu lennu ajal kasutamiseks ja see tagab mugava une ka kõige pikemate lendude ajal. Üleöö aku on ideaalne reisikaaslane sagedasele lendajale.

Kasutage akut varuvariandina
Üleöö aku võimaldab ravi jätkamist ka ootamatute voolukatkestuste korral. Ühendage seadmega üleöö aku ja seejärel ühendage juhe vooluvõrku. Seade kasutab vahelduvvoolu ja laadib samal ajal akut. Kui tekib elektrikatkestus, lülitub seade üle aku toitele ja ravi jätkub.

Laadige aku täis 5 tunniga
Aku laadimine täiesti tühjast olekust täis kestab umbes 5 tundi. Laadige akut päeval ja nautige juhtmevaba toidet terve öö. Laadimissisendi vahemik on 100–240 VAC, 50/60 Hz.
Aku laadimiseks alalisvooluallikast (näiteks auto akust) on vajalik inverteri ehk vaheldi olemasolu. Vaheldi muudab alalisvoolu energia vahelduvvoolu energiaks.

Kerge disain, mis tagab mugava kaasaskandmise
Aku kaalub ainult 0,69 kg, selle saab raviseadmest lahti ühendada ja eraldi hoida, mis teeb pakkimise ja kaasaskandmise lihtsaks. Akut on kerge tõsta, laadida ja kasutada.

Mõeldud kasutamiseks ilma vooluvõrguta
Üleöö aku sobib ideaalselt kõigile, kes käivad sageli telkimas, ja neile, kellel on raskusi vooluvõrgu kasutamisega. DreamStation Go üleöö akut saab kasutada ka varuvariandina voolukatkestuste puhul. Kui vool ära kaob, ei pea ravi katkestama.

Lihtsalt ühendatav raviseadme tagaosaga
Moodulkonstruktsioon võimaldab akut lihtsalt raviseadme külge ühendada ja jälle lahti võtta. Eemaldage DreamStation Go tagaküljel asuv paneel, ühendage aku seadme tagaosa külge ja see ongi kasutamiseks valmis.

Tehnilised näitajad
Ravi töötunnid: 13 tundi rõhul 10 cmH2O
Kaal: 0,69 kg
Mõõtmed: 12,2 pikkus x 15,1 laius x 5,9 kõrgus cm
Nõuded sisendile: 100–240 VAC, 50/60 Hz, 2.0–1.0 A
Aku väljund: 18 - 24,6 V DC, 50 W
Pingemuunduri vajalikkus: puudub
Aku tüüp: liitiumioon
FAA heakskiit: sobib kasutamiseks lennu ajal
Garantii: 1 aasta
Aku elutsükkel: 500 laadimistsüklit
Aku laadimisaeg: vähem kui 5 tundi

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: