Maskid / Ninamaskid

Ninamask DreamWear

Uuendage maski igal aastal!

Hind digiretseptiga

9.43€

Tavahind 145.18€ ?

Rendihind: //media.voog.com/0000/0045/4186/photos/DreamWear%20ninamask.jpg€ / päev

Ninamask DreamWear

Kasutusotstarve

Philips Respironics´i DreamWear ninamask on mõeldud uneapnoe patsientidele, kes kasutavad uneravi CPAP või BiLevel ventilaatorseadet. Ninamask sobib kasutamiseks ühele patsiendile (> 30 kg) kodustes tingimustes või mitmele patsiendile haiglas/meditsiiniasutuses. 

DreamWear ninamaski komplekt ehk FitPack (sisaldab 4 suuruses ninapatju ja keskmises, M suuruses raami koos pearihmaga) sobib enamike kasutajate peakuju ja vajadustega.


NB! Uus, täiustatud disainiga, sangadega pearihm  pakub une ajal täiendavat stabiilsust ja aitab vähendada libisemist. Pearihma sangad toimivad nagu prillisangad, vähendades maski ja rihma liikumist nende kasutamisel.

Innovatiivses DreamWear ninamaskis juhitakse õhuvool ninasse läbi voolikukujulise raami. Voolikuühendus CPAP seadmega asetseb pealael. See tagab maskiosade minimaalse kokkupuute näoga ja samuti vaba vaatevälja.


Toote omadused

DreamWear ninamaski komplekt Fit Pack (neljas suuruses ninapadjad + pearihmadega M raam) on minimaalse näokontaktiga mask, mis võimaldab kasutajal magada erinevates asendites. Mask katab ravi käigus kinni mõlemad ninasõõrmed.

Omadused

  • Innovatiivne voolikukujuline maskiraam
  • Minimaalset näokontakti tagav disain
  • Neljas suuruses ninapadjad
  • Pealael asetsev voolikuühendus
  • Riidest pehmendused raamile
  • Uus täiustatud disainiga pearihm

Innovatiivne voolikukujuline maskiraam

DreamWear uuenduslik pehme maskiraam on disainitud nii, et õhuvool liiguks läbi voolikukujulise raami ninapatja. Raam koosneb ühest tükist ja sellele kinnituvad voolikuühendus, riidest pearihmad ja ninapadi. Kui üks pool raamist on külje peal magamise tõttu kinni vajutatud ja õhuliikumine sellelt poolelt takistatud, saab õhk liikuda ninasse teisele näopoolele jääva õhukanali kaudu ilma ravitoimingule negatiivset mõju avaldamata. Maskikomplektis sisaldub keskmise suurusega raam, kuid ülejäänud raamisuurused (S ja L) on võimalik vajadusel juurde osta. Dreamwear raamid ja ninapadjad on omavahel vahetatavad, s.t. igas suuruses raami saab kasutada mistahes suuruses ninapadjaga.

Minimaalset näokontakti tagav disain

DreamWear maskil on ninapadi, mis asetatakse nina alla ja see katab kinni mõlemad ninasõõrmed. On oluline ära märkida, et erinevalt senistest ninamaskidest ei kata ninapadi enam ära kogu nina. See aitab leevendada traditsiooniliste ninamaskide poolt põhjustatud ebamugavust ja ärritust ninaseljal. Disain tagab vaba vaatevälja une-eelseks lugemiseks või teleri vaatamiseks.

Neljas suuruses ninapadjad

DreamWear maskikomplektis on neli DreamWear ninapatja: väike (S - Small), keskmine (M - Medium), keskmine-lai (MW - Medium Wide) ja suur (L - Large). Mistahes suuruses ninapadi sobib igas suuruses DreamWear raami sisse. Seega, kui olete leidnud endale sobivad osad, saate vajadusel välja vahetada ainult ühes suuruses raami ja/või ninapadja. Maskikomplektis sisaldub keskmise (M - Medium) suurusega raam, mis sobib enamikule kasutajatest.

Pealael asetsev voolikuühendus

DreamWear raami ühendus CPAP seadme voolikuga asub pealael. Ühendus on 360 kraadi ulatuses pööratav ja võimaldab aktiivsel uneajal maski ja vooliku õiget asendit säilitada ka kehaasendi muutmisel. Antud disain leevendab maski eesosas olevat survet ja tõmmet ning tagab stabiilse õhuvoolu terve öö jooksul. 

Riidest pehmendused raamile

DreamWear maskikomplektis on kaks riidest pehmendust, mis asetatakse põse piirkonnas maski raamile ning kinnitatakse mugavalt ja kiirelt takjakinnitusega. Pehmendused suurendavad mugavustunnet ja vähendavad nahaärritust.

Enne kasutamist

• Enne kasutamist peske kogu mask käsitsi puhtaks (vt alamenüüd Maski hooldamine).
• Peske nägu. Ärge kasutage kätel ega näol niisutavat kreemi või ihupiima.
• Kontrollige maski seisundit. Asendage kõik kahjustatud või kulunud osad.

Sobiva maski leidmine. Padja (sisu) suurused.
Saadaval on neljas suuruses ninapatju (S, M, L, MW). Pange padja mõõtmisšabloon nina alla nagu näidatud joonisel. Nõuanne: kasutage kõige väiksemat patja, mis Teie ninale sobib.
1. Hoidke šablooni horisontaalselt nina all ja valige ninapadja suurus selle ala järgi, kus Teie ninasõõrmete välisserv ja ninaots šablooniga kokku puutuvad. Suuruse valimisel võib olla abiks peegel või teine inimene.
2. Padja ava on otse ninasõõrmete all. Padi toetab nina ja lekkimine on minimaalne.
3. Nina ei tohi kunagi olla padja ava sees. Kui mõni padja osa nina katab, kannate patja valesti. Proovige mõnd teist padjasuurust.
Lisateabe saamiseks pöörduge raviarsti või -õe poole.


Videod

Laeb...
Maski tutvustus:
Laeb...
Lekete vähendamine
Laeb...
Maski lahtivõtmine ja puhastamine
Laeb...
Patsiendi kasutusvideo

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: