CPAP seadmed

DreamStation Go AutoCPAP

Uneapnoe raviseade liikuvale inimesele

Hind digiretseptiga

115.07€

Tavahind 758.00€ ?

DreamStation Go uneraviseade ja lisatarvikud

Philips Respironics´i kõige innovatiivsem CPAP seade DreamStation Go AutoCPAP pakub kasutajale suurimat mugavust. Philips pole mitte ainult arendanud uneapnoe seadme raviomadusi, vaid loonud võimaluse selle mugavaks kaasaskandmiseks, kasutamiseks ja hoiustamiseks, kus iganes Te ka ei viibiks. DreamStation Go on poole väiksem kui teised DreamStation seadmed ja omab mitmeid reisijasõbralikke omadusi: 

  • puutetundlik ekraan
  • integreeritud toiteplokk ja USB-port
  • mikrovoolik 12mm
  • Flex rõhuvabastus 
  • Bluetooth ühendus
  • Raviandmete salvestamine DreamMapper rakendusse ja mälukaardile (automaatne)
  • soojendusega niisuti (valikuline, ei sisaldu komplektis)
  • reisiaku (valikuline, ei sisaldu komplektis)
  • reisikohver (valikuline, ei sisaldu komplektis)
Omadused
Puutetundlik ekraan

DreamStation Go seadmel on puutetundlik ekraan, mida kasutatakse seadistuste kuvamiseks ja muutmiseks. Seetõttu pole seadmel nuppe. Menüüdes liikumiseks libistage näppu ekraanil ja vajutage vastavalt valikutele.

Integreeritud toiteplokk ja USB port
Dreamstation Go integreeritud toiteplokk ja USB port muudavad seadme veelgi reisijasõbralikumaks. Kahe pistikupesa asemel nii CPAP´i kui telefoni jaoks, saate ühendada uneraviseadme seinapistikusse ja nutiseadme laadimiseks otse CPAP seadme USB porti.

Paindlik rõhuvabastus
DreamStation Go seadmel on Flex rõhuvabastus. Antud seadistus pakub täiendavat mugavust, vähendades seadme õhurõhku väljahingamisel. See teeb seadmega väljahingamise kergemaks ja tekitab loomulikuma tunde hingamisel.

12 mm mikrovoolik

DreamStation Go komplekti kuulub kõigi aegade peenem ja kergem 12 mm voolik, mis suurendab liikumisvabadust magamise ajal. Traditsiooniline peenike voolik on 15 mm, seepärast on 12 mm painduvat voolikut veelgi mugavam kaasa pakkida. Voolik ühendatakse klõpsates DreamStation Go seadmega ja maskiga. Soovi korral saate seadmega kasutada ka 15 või 22 mm voolikut, lihtsalt muutke menüüs vooliku seadistust.

Soojendusega niisuti

DreamStation Go soojendusega õhuniisutit kasutades ei pea Te reisil olles loobuma niisutamise mugavusest. Tänu veesäästlikule tehnoloogiale, kraani- ja pudelivee kasutamise võimalusele ning kompaktsele kujundusele saate nautida soojendusega niisutust kõikjal, kuhu reisid Teid viivad.

Üleöö aku

Kui plaanite reisida paikadesse, kus puudub juurdepääs vooluvõrgule, võimaldab DreamStation Go üleöö aku Teil ravi jätkata terve öö jooksul. Testperioodil töötas ravirõhul 10 cmH2O DreamStation Go seade akuga keskmiselt 13 tundi. Aku tööaeg sõltub kasutatavatest CPAP rõhusätetest, maski ülemäärastest leketest, kõrgusest, temperatuurist, USB pordiga laadimisseadmetest ja muudest muutujatest. Akut võib kasutada lennu ajal, kuid niisutiga koos pole võimalik akut kasutada.

Väike reisikohvri komplekt

Hoia reisidel raviseadmed mugavalt DreamStation Go väikeses reisikomplektis, mis sisaldab atraktiivset kaitsvat ümbrist ning pestavat kotti maski ja vooliku jaoks.

Keskmine reisikohvri komplekt

Uuendage oma reisikogemust stiilse ja funktsionaalse keskmise DreamStation Go reisikomplektiga. Keskmine komplekt sisaldab kaitseümbrist, kuhu mahub DreamStation Go ja aku. Komplekti kuulub ka pestav kott maski ja vooliku jaoks.

Korduvkasutatav filter

Iga 6 kuu tagant vahetage välja DreamStation Go korduvkasutatav filter. Philips´i korduvkasutatavad asendusfiltrid aitavad puhastada sissehingatavat õhku, püüdes kinni 88 %-lise efektiivsusega 7-10 mikroni suuruseid osakesi nagu tolm, õietolm, hallituse eosed, lemmikloomade kõõm ja palju muud.

30-päevane peenfilter

Täiendavaks filtreerimiseks kasutage ühekordset peenfiltrit. Philips´i 30-päevased ühekordselt kasutatavad vahetusfiltrid aitavad puhastada sissehingatavat õhku, püüdes kinni 95 %-lise efektiivsusega 0,7-7 mikroni suuruseid osakesi nagu tolm, õietolm, hallituse eosed, lemmikloomade kõõm ja palju muud.

Saadaolev lisavarustus aitab muuta obstruktiivse uneapnoe (OSA) ravi DreamStation Go süsteemiga võimalikult mugavaks. Et saaksite kogeda ohutut ja tõhusaimat ravi, kasutage ainult Philips Respironics´i lisaseadmeid.

Tehnilised näitajad
Seadme mõõtmed: 15 cm (pikkus) x 15 cm (Laius) x 5,8 cm (kõrgus)
Kaal: 0,84 kg
Rõhutõusu aeg: 0–45 minutit (5-minutilise sammuga)
Rõhuvahemik: 4 - 20 cm H2O (0,5 cmH2O sammuga)
Rõhuvabastuse (Flex) valikud: 1–3 cm H2O
Elektrisisendi vahemik: 100–240 V vahelduvvool, 50/60 Hz
Garantii: 2 aastat
MicroSD-kaardi ühilduvus: mis tahes microSD, 8 GB või suurem
Seadmesisene mälumaht: üks aasta

Lisainfot leiate ka tootja koduleheltVideod

Laeb...
Seadme kasutamine
Laeb...
Filtrite hooldus
Laeb...
Maskid ja voolikud
Laeb...
Aku kasutamine
Laeb...
Voolikute ühendamine

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: