Maskid / Ninasõõrmemaskid

Ninasõõrmemask DreamWear Silicone Pillows 

Hind digiretseptiga

9.43€

Tavahind 145.18€ ?

Ninasõõrmemask DreamWear Silicone Pillows 

Kasutusotstarve

Philips Respironics´i Silicone Pillows DreamWear ninasõõrmemask on mõeldud uneapnoe patsientidele, kes kasutavad uneravi CPAP või BiLevel ventilaatorseadet. Antud mask on populaarse DreamWear ninamaski ninasõõrme silikoonpadjanditega versioon.
DreamWear ninasõõrmemaski komplekt sisaldab keskmist maskiraami koos pearihmadega ning väikese (S), keskmise (M), keskmise laia (MW) ja suure (L) suurusega ninasõõrmepatja.
Innovatiivses ninasõõrmemaskis juhitakse õhuvool ninasse läbi voolikukujulise raami. Voolikuühendus CPAP seadmega asetseb pealael. See tagab maskiosade minimaalse kokkupuute näoga ja vaba vaatevälja.


Toote omadused

DreamWear ninasõõrmemaski padjal on silikoonist padjandid, mis asetuvad eraldi ninasõõrmetesse, pakkudes head tihendust ja õhu juhitavust.
Tänu DreamWear ninasõõrmemaski minimaalsele näokontaktile ja vabale vaateväljale saate mugavalt vaadata telerit, nutiseadmeid või lugeda raamatut enne uinumist. Samuti sobib mask suurepäraselt neile, kellele meeldib magada külje või kõhu peal.

  • Silikoonist ninasõõrmepadjandid
  • Voolikukujuline raam
  • Komplektis riidest pehmendused
  • Vaba vaateväli
  • Minimalistlik disain
  • Uuenduslik voolikuühendus
Silikoonist ninasõõrmepadjandid

DreamWear ninasõõrmemaski padi on imelihtsalt ühendatav raamiga, selle eemaldamine puhastamiseks on kiire ja kerge. Ninapadjal on silikoonist padjandid, mis asetuvad ninasõõrmetesse, pakkudes mugavust ja samas usaldusväärset tihendit. Komplektis on kolmes suuruses silikoonist ninapadjad: väike (S), keskmine (M) ja suur (L).

Voolikukujuline raam

DreamWear uuenduslik pehme maskiraam on disainitud nii, et õhuvool liiguks läbi voolikukujulise raami ninapatja. Raam koosneb ühest tükist ja sellele kinnituvad raviseadme voolikuühendus, riidest pearihmad ja ninapadi. Kui üks pool raamist on külje peal magamise tõttu kinni vajutatud ja õhuliikumine sellelt poolelt takistatud, saab õhk liikuda ninasse teisele näopoolele jääva õhukanali kaudu ilma ravitoimingule negatiivset mõju avaldamata. Maskikomplektis sisaldub keskmise suurusega raam, kuid ülejäänud raamisuurused (S ja L) on võimalik vajadusel juurde osta. DreamWear raamid ja ninapadjad on omavahel vahetatavad, s.t. igas suuruses raami saab kasutada mistahes suuruses ninapadjaga.

Riidest pehmendused

Kui Te ei soovi tunda silikooni jahedat puudutust oma näol, katke maskiraam näo piirkonnas riidest pehmendustega, mis sisalduvad komplektis. Pehmendused loovad mõnusa sooja kihi näo ja silikoonraami vahele ning vähendavad punaste jälgede tekkimise tõenäosust. 

Minimalistlik disain vaba vaateväljaga

Nina alla asetuv maskipadi aitab leevendada traditsiooniliste ninamaskide poolt põhjustatud ebamugavust ja ärritust ninaseljal. Disain tagab vaba vaatevälja une-eelseks lugemiseks või teleri vaatamiseks. Mask sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib magada külje või kõhu peal. Võtke uinudes julgelt sisse oma lemmikasend!

Uuenduslik voolikuühendus

DreamWear raami ühendus CPAP seadme voolikuga asub pealael. Ühendus on 360 kraadi ulatuses pööratav ja võimaldab aktiivsel uneajal maski ja vooliku õiget asendit säilitada ka kehaasendi muutmisel. Antud disain leevendab maski eesosas olevat survet ja tõmmet ning tagab stabiilse õhuvoolu terve öö jooksul. Voolikut on mugav suunata ülespoole ja eemale, et see ei segaks une ajal. Makiraam on voolikuühendusest kiirelt ja mugavalt eraldatav. 

Raam ja padjad on valmistatud silikoonpolükarbonaadist, ei sisalda lateksit.

Videod

Laeb...
Maski tutvustus
Laeb...
Lekete kõrvaldamine

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Email again: